NOVITECH Motorsport

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
   

Kolo Fernanda Alonsa v Abu Dhabi zahrané na kytaru

Email Tisk PDF
Aktualizováno Pondělí, 09 Leden 2012 12:40
 

Adam Konečný obsadil 10. místo

Email Tisk PDF

adam_konecnyV letošní motokárové sezoně se mladý nadějný jezdec Adam Konečný, startující za Novitech Motorsport, umístil na 10. místě v kategorii Honda GX390. Adam odjel 2 závody (Vysoké Mýto a Sosnová) ze 7. Více info na www.moravsky-pohar.cz

Celkové výsledky 2011: pdf

 

Diváky - Steelmet team - tisková zpráva

Email Tisk PDF
steelmet_m

Poslední mistrovský závod seriálu závodů do vrchu LMBC 2011 se uskutečnil ve dnech 17. a 18. září 2011 na sice kratší, ale technicky velice náročné trati v jihomoravské obci Diváky.

Steelmet team se tohoto rozhodujícího podniku zúčastnil v zúžené sestavě, bez Tomáše Beka, jehož v průběhu sezóny neustále trápily problémy se spojkou u jeho vozu a nestihl vůz na tento závod připravit. Tým tak zde reprezentovaly jeho opory – Martin Zimák, Milan Rýzek a Rostislav Ozzy Pilař a dále Radek Kolbábek a Aleš Mlejnek.

Celý článek...
 

Diváky - VI. DIVÁCKÁ 13 - report

Email Tisk PDF
Posledním závodem automobilů do vrchu seriálu LMBC 2011 byla Divácká 13. v Divákách u Hustopečí. Sudoměřický Kovosteel Novitech Motorsport nasadil do závodu dva formulové vozy - Reynard 032 F3 pilotovaný Michalem Novickým, který obsadil v sobotu 5. místo v absolutním pořadí a v neděli pro technickou poruchu nedokončil. Druhý monopost FIKS 09 RK řídil vacenovický Radek Krakovič, v sobotním závodě získal 9. místo, v neděli 8. místo v absolutně.
Celý článek...
 

Diváky - VI. DIVÁCKÁ 13

Email Tisk PDF
divacka_13_m
 

Slovakiaring MČR Divize 3

Email Tisk PDF

slovakiaring_mcr_mUplynulý víkend patřil dalšímu podniku Mezinárodního mistrovství  České republiky v závodech automobilů na okruzích, tentokrát na slovenském autodromu Slovakiaring, nedaleko Dunajské Stredy. V divizi 3 formulových vozů startoval Radek Krakovič s formulí FIKS 09RK, kdy oba víkendové závody byly poznamenány velkým vedrem a nižším počtem účastníků. Vysokými teplotami těžce zkoušená technika vydržela a Radek obsadil v sobotním závodě šestou příčku a v neděli dokončil jako pátý. Dalším závodem, tentokrát do vrchu, bude Divácká 13. v Divákách u Hustopečí.

 

 


 

Celý článek...
 

Nová Bystrica report

Email Tisk PDF

nova_bystrica_mPředposledním závodem automobilů do vrchu LMBC 2011 byl slovenský Kysucko-Oravský pohár pořádaný ve dnech 20.-21. srpna v Nové Bystrici. Za sudoměřický Kovosteel Novitech Motorsport startovali Michal Novický s Reynardem 032 F3, který obsadil 4. místo v sobotu, resp. 6. v neděli.

Týmový kolega Jakub Trnka se sportovním prototypem Norma M20F bodoval v sobotu sedmým místem, v neděli si polepšil na místo páté.

Oba jezdci se nepotýkali s žádnými technickými problémy, M. Novický jen po trénincích lehce dolaďoval stabilizátory. Trať v Nové Bystrici je velmi rychlá s velkým převýšením, rychlostní průměr se pohyboval kolem 160 km/h. Vysoké teploty prověřily životnost motorů.
Celý článek...
 

Nová Bystrica 20. - 21. 8. 2011

Email Tisk PDF
nova_bystrica_2011_m
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Banner
Banner

Prezentace

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner