NOVITECH Motorsport

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Zvolen - Ostrá Lúka

Email Tisk PDF

IMG_8314_mSeriál mezinárodního mistrovství Střední Evropy závodů automobilů do vrchu LMBC se přesunul do slovenského Zvolenu, za sudoměřický Kovosteel Novitech Motorsport startovaly tři vozy. František Ančík s BMW M3, Jakub Trnka s Normou M20F a Michal Novický s Reynardem F3. Zatímco si Kuba Trnka zvykal na svůj nový špičkový dvoulitrový prototyp se kterým každou jízdou zajížděl lepší a lepší časy, tak se Michal Novický trápil s prokluzující spojkou.

 

Celý článek...
 

Zvolen - Ostrá Lúka 16. - 17. 7. 2011

Email Tisk PDF
ostra_luka_2011_m
 

24 hodinovka motokár Hodonín - Pánov REPORT

Email Tisk PDF

IMG_8994_mKovosteel Novitech Motorsport využil měsíční přestávky mezi závody v seriálu Mistrovství Střední Evropy Závodů automobilů do vrchu LIQUI MOLY Berg Cup a zúčastnil se mezinárodního 24-hodinového závodu motokár na okruhu Pánov u Hodonína. Tohoto podniku se zúčastnilo 11 týmů.

Za tým startovalo 8 jezdců, ve složení: Michal Novický, Adam Konečný, Petr Kopeček, Honza a Petr Dohnálkovi, Michal Lupač, Igor Goldschmiet a Miloš Směřička. Jsou to většinou účastníci předchozích ročníků vytrvalostního závodu, nebo aktivně se věnující kartingu či jiným motoristickým disciplínám. Manažerem týmu byl Radek Krša.

 

Celý článek...
 

24 hodinovka motokár Hodonín - Pánov

Email Tisk PDF
phoca_thumb_l_DSCF3825_mV pořadí už IV. ročník 24 hodinovky závodů motokár odstartoval právě teď v 13.00 v sobotu 2.7.2011 a pojede se až do 13. hodiny nedělní. V tomto velmi fyzicky náročném závodě máme dva jezdce - Michal Novický a Adam Konečný. Na pánovském motokárovém okruhu u Hodonína je k vidění zázemí našeho týmu Kovosteel Novitech Motorsport spolu s formulí Reynard F3.
 

Šternberk ECCE HOMO

Email Tisk PDF
P1100752_mDruhý červnový víkend se konal tradiční závod s více než staletou historií Ecce Homo ve Šternberku. Podnik byl součástí mistrovství Evropy v závodech automobilů do vrchu a na 7800m dlouhé trati se jelo ve formátu sobotních tréninkových a nedělních závodních jízd. Radek Krakovič startující ve třídě formulových vozů využil krásného sobotního počasí k hledání vhodného nastavení své formule. Nedělní závod do značné míry ovlivnilo počasí, kdy těsně před první závodní jízdou začalo pršet a déšť se přestal na Šternberk snášet až při slavnostním vyhlašování výsledků. I přes propad v absolutním pořadí Radek Krakovič ze Šternberka odjížděl ze druhým místem ve třídě.
Celý článek...
 

Vrbno pod Pradědem

Email Tisk PDF

ales_mlejnek_mVe velmi příjemné divácké atmosféře se jel další závod MMČR v Závodech automobilů do vrchu LIQUI MOLY Berg-Cup 2011. Sudoměřický tým Kovosteel Novitech Motorsport se účastnil třemi vozy, jezdec Jakub Trnka neudržel tlak rakouského jezdce Lacknera a skončil po oba dny druhý ve své třídě, čímž tým letos poprvé ztratil body do Týmové trofeje. František Ančík (BMW) a Michal Novický (Reynard F3) své třídy vyhráli. Mechanici M. Novického připravující formuli měli o závodním víkendu plné ruce práce. Jezdec se potýkal se silnou nedotáčivostí vozu, během sobotního dne se měnila geometrie a nastavení stabilizátorů. Po kontrole dat z telemetrie byly změněny převodové poměry.

Celý článek...
 

Pozvánka do Vrbna pod Pradědem

Email Tisk PDF
plakat_vv_m
 

Násedlovice

Email Tisk PDF

radek_krakovic_nasedlovice_2011Květnový víkend 21. - 22. se konal už 13. ročník Slováckého kopce v Násedlovicích, bohužel s hořkým dovětkem Memoriál Stanislava Firtla, který podlehl v březnu těžké nemoci. Standa, jako organizátor navázal na závody, které se v Náselovicích konaly už v roce 1972 a zároveň vybudoval seriál závodů automobilů dovrchu na velmi vysoké úrovni.

V letošním sobotním závodu byla po průtrži mračen jezdcům započítána pouze jedna závodní jízda. Za náš tým Kovosteel Novitech Sudoměřice na stupně vítězů dosáhl Michal Novický s formulí Reynard 032 F3 v čase 1:01:29, který stačil na 3. místo absolutně. Druhý v celkovém hodnocení skončil Aleš Mlejnek s formulí Lotus jedoucí za partnerský tým Steelmet časem 1:00:67.

Celý článek...
 

Největší československý letoun převezen do areálu Kovosteelu

Email Tisk PDF

Prevoz_L610_m

První prototyp letadla L-610, který byl před více než 20 lety vyvinut na objednávku Sovětského svazu v závodech LET Kunovice, byl 15.05.2011 převezen do areálu společnosti Kovosteel ve Starém Městě. Jde o největší československý letoun. Trup bez křídel po cestě ze společnosti Aircraft Industries do Kovosteelu čeká nyní opětovná kompletace, zřejmě od září pak bude stroj přístupný veřejnosti...

pokračování článku zde

 

Letoun L610 přilétá do Kovosteelu po částech

Email Tisk PDF

p5040026_mVe středu 04.05.2011 do areálu společnosti Kovosteel, s.r.o. ve Starém Městě dorazil první díl letadla, kterým je dvacetipěti metrové křídlo. Přesun z kunovického Letu začal kolem 11-té hodiny. Do Kovosteelu dorazilo přibližně ve 13:30 hodin. Stěhování proběhlo bez problémů a doprava nebyla nijak blokována. Vše šlo do slova hladce :-)

Zbytek, tedy trup, dorazí v neděli 15.05.2011. Stěhování započne již od 6-té hodiny ranní.

http://zlin.idnes.cz/prototyp-legendarniho-letounu-l-610-se-stane-atrakci-pro-turisty-pwh-/Zlin-zpravy.aspx?c=A110505_1579365_zlin-zpravy_toi

http://www.kovosteel.cz/cs/novinky/letoun-l610-prileta-do-kovosteelu-po-castech

 

 

Pozvánka do Násedlovic 21. - 22. května 2011

Email Tisk PDF
slovacky_kopec_2011plan_nasedlovice_big
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Banner
Banner

Prezentace

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner