NOVITECH Motorsport

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home

Prachatice - report

Email Tisk PDF
prachatice_mKompletní složení týmu REC se sjelo do vzdálených Prachatic, kde se uskutečnil 1. ročník v rámci šampionátu LMBC a zároveň předposlední letošní závod Libinské Sedlo. Stejně jako při závodě v Nové Bystrici nastoupili jezdci do mokrých tréninků. V průběhu dne trať pomalu osychala, spousta závodníků zkusila obout na první závodní jízdu suché slicky, to se vyplatilo především Michalovi Novickému, který byl po 1. jízdě na 3. místě a toto umístění obhájil i při druhé závodní jízdě.
Aleš Mlejnek získal v sobotu 5. místo a v neděli nedojel pro poruchu motoru, stejně tak jako M. Novický, ale pro poškozené ložisko v převodovce. Technické problémy se nevyhnuly ani Radkovi Krakovičovi, který musel v sobotu dopoledne formuli rozpůlit kvůli závadě na spojce, poruchu odstranil a Radek zajel v sobotu 21. místo a v neděli 13. místo absolutně.
V Týmové trofeji opět excelovali Ronald Lackner, Kuba Satek a Libor Jelínek. V průběžné pořadí si tým drží 3. příčku a posledním letošním závodem bude závod v Divákách u Hustopečí.
 

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner