NOVITECH Motorsport

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home

Náměšť nad Oslavou 4.-5.5.2013 - review

Email Tisk PDF

IMG 1946 mNa jedné z divácky nejnavštěvovanější trati seriálu LMBC se odehrál další souboj o body do celkového hodnocení jezdců. V Náměšti nad Oslavou na trati Zámeckého vrchu se sešla kompletní vrchařská špička Mezinárodního mistrovství ČR a Mistrovství střední Evropy LIQUI MOLY

BERG CUP. Tým REC Group zastupovali v Náměšti tři formulové vozy - Michal Novický (formule Reynard) - v sobotu 2.místo, v neděli 4.místo absolutně, Radek Krakovič - (formule FiKS 09 RK) - v sobotu 5.místo, v neděli 8.místo absolutně a hostující Aleš Mlejnek (formule Gloria) - v sobotu 3.místo, v neděli 3.místo absolutně, který reprezentuje REC Group v EURO Cupu.

 

Dále do Týmové trofeje přispěli body Martin Zeman (Mitsubishi Lancer) a Libor Jelínek (BMW).

Závodní víkend svým počasím svědčil formulovým vozům, méně však ale povrch trati v některých částech Zámeckého vrchu, což odneslo PZ zavěšení kola formule Reynard Michala Novického (viz fotogalerie). Naštěstí nedošlo ke kolizi se svodidly, poškození se stalo v sobotním druhém tréninku, čímž bylo postaráno o obědovou přestávku a mechanici odvedli výbornou práci, za což jim patří velký dík.

Výborně si vedl také Radek Krakovič, který startoval ve stejné třídě jako Aleš Mlejnek a Miko Rýzek, kteří spolu sváděli pěkné souboje.

 

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner