NOVITECH Motorsport

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home

Konec sezony 2010

Email Tisk PDF

V poslední bitvě o body, jak do absolutního hodnocení jezdců, tak i týmů, skončila pro náš tým Kovosteel Novitech Motorsport letošní sezona závodem v Divákách u Hustopečí.

V samotném závodě si v sobotních jízdách výborně počínali Michal Novický, který obsadil 2. místo absolutně, Franta Ančík, jenž jel na "double" s

BMW i Corvetou, získal dvě první místa ve svých třídách, Kuba Trnka s "malorážkou" Suzuki Swift GTi jak jinak než 1. místo v E1-1400ccm. Pepíno Dohnálkův dojel v sobotu nezvykle až na 4. místě, totéž obhájil v nedělním závodě. Na vině je poněkud "vyčichlý" motor Saxa VTS. Všichni už se ale těší na dlouho připravovaný Citroen C2, který by měl být dostavěn na příští sezonu.

Před závodem v Divákách jsme si v Týmové trofeji drželi průběžné 1. místo, s velmi malým náskokem před konkurencí z SVC Náchod, kteří si v sobotu připsali plný počet bodů a nám už zcházely 2 body.

V neděli ovšem přišly technické problémy na Reynardu 032 F3 v nejméně vhodnou dobu. Po první závodní jízdě M. Novický okupoval 1. příčku, ve druhé závodní jízdě odešel diferenciál. F. Ančík, J. Trnka a J. Dohnálek jr. si zopakovali sobotní umístění.

Po konečném součtu nám bezchybný výkon týmu SVC Náchod vyfoukl 1. místo, a my jsme obhájili místo druhé, stejně jako v loňském roce.

V absolutním hodnocení jezdců má Kovosteel Novitech Motorsport v TOP 20 hned 4 jezdce:

7. místo Michal Novický Formule 3 Reynard 032 F3

14. místo Petr Pleša Formule Reynard 09

Mezi 16. a 17. místem je Radek Krakovič s formulí FiKS 09 RK, který se svezl pouze 1x na závodě v Násedlovicích

19. místo Josef Dohnálek jr. Citroen Saxo VTS

 

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner