NOVITECH Motorsport

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
NOVITECH Motorsport

Slovakiaring MČR Divize 3

Email Tisk PDF

slovakiaring_mcr_mUplynulý víkend patřil dalšímu podniku Mezinárodního mistrovství  České republiky v závodech automobilů na okruzích, tentokrát na slovenském autodromu Slovakiaring, nedaleko Dunajské Stredy. V divizi 3 formulových vozů startoval Radek Krakovič s formulí FIKS 09RK, kdy oba víkendové závody byly poznamenány velkým vedrem a nižším počtem účastníků. Vysokými teplotami těžce zkoušená technika vydržela a Radek obsadil v sobotním závodě šestou příčku a v neděli dokončil jako pátý. Dalším závodem, tentokrát do vrchu, bude Divácká 13. v Divákách u Hustopečí.

 

 


 

 

Vyhlášení LMBC 2012

Email Tisk PDF

vyhlaseni_brno_m

 

Sezona 2016

Email Tisk PDF
Sudoměřický sportovní klub Novitech Motorsport se v letošní sezoně zúčastnil několika motoristických disciplín. V závodech automobilů do vrchu reprezentovali za tým REC Michal Novický (Reynard 032 F3), Radek Krakovič (FiKS 09 RK), Josef Dohnálek (Citroen C2 S1600), Michal Žáček (Š 125 Historic), Martin Zimák (Citroen Saxo) a Karel Berger (formule Konig) V absolutním pořadí Euro Cupu vyhrál Karel Berger, Michal Novický skončil na 4. místě. Radek Krakovič startoval i v České trofeji kde obsadil 4. místo. V Týmové trofeji se tým umístil na 2. místě.
 
V autoslalomu reprezentovali tým REC Lenka Konečná a Richard Šimoník, zúčastnili se Československého autoslalomu.
 
Dále se tým zúčastnil seriálu vytrvalostních závodů motokár Endurance Karting Series, odjel červnový 24-ti hodinový závod a v září se tým zúčastnil 12-ti hodinového. Získané zkušenosti z motokárových závodů tým aplikoval do nově vybudované motokárové půjčovny v areálu firmy REC Group ve Starém Městě, které dodal motokáry, postavil trať a pomohl se spuštěním půjčovny, kde probíhala letní soutěž o nejrychlejšího jezdce, který měl možnost zúčastnit se s týmem 12-ti hodinového vytrvalostního závodu na Pánově.
 

Velký dík patří obchodním partnerům, spolupracovníkům a mechanikům (Petr Pavka, David a Lukáš Krištofík, František Okáník, Pavel Vaculík), bez nichž by nebylo možné se závodů zúčastnit: REC Group s.r.o., Kovosteel Recycling, s.r.o., Bonega, s.r.o., Stahlgruber obch. spol. s.r.o., Lubstar a.s., Obec Sudoměřice, Racing Tyres, Reklamní studio Strážnice Konečná, JP Engine, soustružnické práce Miloš Hartman, strojařské práce František Petřík, zámečnictví Radek Krakovič, výzkum-vývoj Josef Dohnálek, aerodynamika František Pelikán, kompozitní materiály Michal Rastro, elektronika Lubomír Gajdorus

 

 

Šternberk ECCE HOMO ME

Email Tisk PDF

WP 000470 m

První červnový víkend se na legendární trati ve Šternberku u Olomouce konal závod, jako jediný u nás součástí šampionátu mistrovství Evropy v závodech automobilů do vrchu, tradiční Ecce Homo Šternberk. Mezi více než 150 jezdci z celé Evropy se závodu za náš tým zúčastnil RadekKrakovič s formulí FiKS 09RK.

 

Den Země 2017 - motokáry Staré Město

Email Tisk PDF

Na sobotní akci Den Země 2017 v areálu společnosti REC Group ve Starém Městě proběhlo otevření nové sezony půjčovny motokár. Návštěvníci si mohli prohlédnout vystavenou techniku jezdců Novitech Motorsport.

 

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner