NOVITECH Motorsport

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
NOVITECH Motorsport

Best of ČS autoslalom 2019

Email Tisk PDF

 

Testování Automotodrom Brno 1.-3.4.2020

Email Tisk PDF

testovani masarykuv okruh m

 

Mistrovství Slovenska v kartingu Třinec

Email Tisk PDF

Matej-krakovic-karting-baby-60-novitech-motorsport-04-m

O víkendu 10. - 12. 7. 2020 začala oficiálně sezona 2020 pro motokárového závodníka Matěje Krakoviče v rámci Mistrovství Slovenska a Moravského Poháru na moderní trati třineckého Steelringu. Za zvýšených hygienických opatření Matěje čekala premiéra ve třídě Baby 60.

Páteční tréninkový den probíhal za horkého letního počasí a Matěj si osvojoval jízdní styl a správnou stopu se silnější motokárou. Sobota přinesla velké ochlazení a celodenní vytrvalý déšť. Matěj v daných podmínkách odjel pěkné jízdy, bohužel odpolední měřený trénink se mu nevydařil a pro nedělní závody si vyjel 16. startovní pozici. V neděli už na suché trati byly na programu 3 závodní jízdy a náš závodník v dobře zvládnutých závodech obsadil postupně 14. a dvakrát 13. místo.

Další motokárové závody při Mistrovství Slovenska nás čekají 7. - 9. 8. v rakouském Brucku, 18. - 20. 9. ve Vysokém Mýtě a poslední závod 2. - 4. 10. opět v Brucku.

 

 

 

Náměšť nad Oslavou report

Email Tisk PDF
Ligier-JS49-Michal-Novicky-namest-nad-oslavou-2020
2 kilometrový vrch v Náměšti nad Oslavou je za námi.
Sobotní déšť Michalovi Novickému přinesl 2. místo ve třídě. Jízda na mokrých gumách “placce” prostě seděla, mazaly se výkonnostní handicapy.
Za to neděle již tak úspěšná nebyla, nezvládnutá zatáčka, která s sebou přinesla ztrátu cca 3️⃣ vteřiny Michala posunula až na páté místo.
Radkovi Krakovičovi se dařilo cely víkend. Vyřešil technické problémy, které měl na minulém závodu ve Vrbně a o víkendu si zajistil prvenství ve své třídě.
 
 
 
 
 
 
 
FiKS-09RK-Radek-Krakovic-namest-nad-oslavou-2020-novitech-motorsport
 
 

Šternberk ECCE HOMO

Email Tisk PDF
P1100752_mDruhý červnový víkend se konal tradiční závod s více než staletou historií Ecce Homo ve Šternberku. Podnik byl součástí mistrovství Evropy v závodech automobilů do vrchu a na 7800m dlouhé trati se jelo ve formátu sobotních tréninkových a nedělních závodních jízd. Radek Krakovič startující ve třídě formulových vozů využil krásného sobotního počasí k hledání vhodného nastavení své formule. Nedělní závod do značné míry ovlivnilo počasí, kdy těsně před první závodní jízdou začalo pršet a déšť se přestal na Šternberk snášet až při slavnostním vyhlašování výsledků. I přes propad v absolutním pořadí Radek Krakovič ze Šternberka odjížděl ze druhým místem ve třídě.
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner