• Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

24 hodinovka motokár Hodonín - Pánov REPORT

Email Tisk PDF

IMG_8994_mKovosteel Novitech Motorsport využil měsíční přestávky mezi závody v seriálu Mistrovství Střední Evropy Závodů automobilů do vrchu LIQUI MOLY Berg Cup a zúčastnil se mezinárodního 24-hodinového závodu motokár na okruhu Pánov u Hodonína. Tohoto podniku se zúčastnilo 11 týmů.

Za tým startovalo 8 jezdců, ve složení: Michal Novický, Adam Konečný, Petr Kopeček, Honza a Petr Dohnálkovi, Michal Lupač, Igor Goldschmiet a Miloš Směřička. Jsou to většinou účastníci předchozích ročníků vytrvalostního závodu, nebo aktivně se věnující kartingu či jiným motoristickým disciplínám. Manažerem týmu byl Radek Krša.

REC Group Staré Město - AKCE

program 2015 kvetencerven m

Náměšť foto&video

Autoslalom Pánov 13.12.2015

Dne 13.12. se v Hodoníně na Pánově konal jedinečný zimní slalom. Slalom nebyl výjímečný jenom tím, v jakém ročním období se konal, ale také počtem jízd. Těch bylo dohromady 6,  z toho 4 ostré jízdy.
Tohoto závodu se zúčastnilo přes 44 jezdců. Za tým REC Group se zúčastnili 3 jezdci. Michal Novický, který jel na motokáře, Lenka Konečná na autě Peugeot 106 a Adam Konečný taktéž na Peugeotu 106. V kategorii motokár se účastnilo 9 jezdců a Michal Novický se nakonec probojoval na výborné 6. místo. Adam a Lenka byli v kategorii S1 a té se účastnilo 22 jezdců. Lenka Konečná bohužel musela v průběhu závodu odstoupit ze zdravotních důvodů a Adam Konečný skončil na 2. místě v S1 a na 10. místě absolutně.