NOVITECH Motorsport

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
NOVITECH Motorsport

První závod Matěje Krakoviče ve Vysokém Mýtě

Email Tisk PDF

Krakovic matej vysoke mytoV průběhu měsíce května začala oficiální část sezony i pro nejmladšího člena týmu. Pětiletého Matěje Krakoviče čekaly dva závodní víkendy na dráze ve Vysokém Mýtě.

Svého prvního motokárového závodu, v rámci seriálu Moravský pohár 2019, se Matěj dočkal 3. – 5. května. Kromě 22 soupeřů ve třídě MLADÍ 50 se musel vypořádat s velmi chladným počasím. Svou první finálovou závodní jízdu musel absolvovat dokonce za silného deště. Matěj zvládl celý víkend na výbornou - v součtu tří finálových jízd obsadil ve svém prvním závodě 20. místo i přes problémy se špatně fungujícím motorem.

 

Vrbenský vrch 3.-5.7.2020

Email Tisk PDF

Vrbenský vrch 2020 m

 

Náměšť nad Oslavou

Email Tisk PDF

IMG_7291_mMezinárodní mistrovství Střední Evropy LIQUI MOLY Berg-Cup 2011 v závodech automobilů do vrchu pokračovalo letošním třetím závodem v Náměšti nad Oslavou. Výroční XXX. Zámecký vrch se nesl v duchu krásného počasí a oslav. Pořadatelé připravili jak pro jezdce, tak diváky krásný doprovodný program, který vyvrcholil večerním ohňostrojem.

 

 

 

 

 
 

Vrchařská sezona startuje na Masarykově okruhu

Email Tisk PDF

brnensky drak 2014 m Novitech Motorsport zahajuje letošní sezonu závodem BRNĚNSKÝ DRAK, který se koná v neděli 30.března 2014 na Masarykově okruhu. V barvách hlavního partnera týmu společnosti REC Group se představí Michal Novický (Reynard 032 F3) a Radek Krakovič (FiKS 09 RK), kteří pojedou v Týmové trofeji za rakouský tým Mad.racing.power spolu s Ferdinandem Madrianem (Norma M20evo), Joannou Madrian a Johnnym Zweimuellerem.

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner