NOVITECH Motorsport

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
NOVITECH Motorsport

ČS Autoslalom Násedlovice + ČSAD Hodonín

Email Tisk PDF

O víkendu 22 a 23.8.2015 se konaly 2 po sobě jdoucí závody česko slovenského poháru v autoslalomu. Jednalo se o 4 a 5 závod sezony. První víkendový závod se uskutečnil v Divákách na trati na níž se jezdí i závody do vrchu. Závod byl pořádán jak československým tak i českým pohárem tudíž se na trati utkala spousta závodníků. Za tým REC group jako obvykle nastopili Lenka Konečná s Adamem Konečným. 

 
 

Autoslalom Slovakiaring 11.7.2015

Email Tisk PDF

Vozidlo: Peugeot 106 Rally 1.4

Jezdec: Lenka Konečná

Kompletní výsledky: pdf m

 

 

24 hodinovka motokár Hodonín - Pánov REPORT

Email Tisk PDF

IMG_8994_mKovosteel Novitech Motorsport využil měsíční přestávky mezi závody v seriálu Mistrovství Střední Evropy Závodů automobilů do vrchu LIQUI MOLY Berg Cup a zúčastnil se mezinárodního 24-hodinového závodu motokár na okruhu Pánov u Hodonína. Tohoto podniku se zúčastnilo 11 týmů.

Za tým startovalo 8 jezdců, ve složení: Michal Novický, Adam Konečný, Petr Kopeček, Honza a Petr Dohnálkovi, Michal Lupač, Igor Goldschmiet a Miloš Směřička. Jsou to většinou účastníci předchozích ročníků vytrvalostního závodu, nebo aktivně se věnující kartingu či jiným motoristickým disciplínám. Manažerem týmu byl Radek Krša.

 

 

Strašidelnaá zahrada v REC Group

Email Tisk PDF

strasidelna zahrada 2015 m

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner