crash testy mV dnešní době hraje významnou roli při výběru auta také jeho bezpečnost a tak se na automobilech provádí tzv. crash testy, při kterých se ukáže, jak si v oblasti bezpečnosti stojí.

27.6.2015 budete mít jedinečnou možnost, shlédnout takovéto "CRASH TESTY" přímo na vlastní oči!

• 16:30

Mezi jednotlivými crash testy si pro Vás Hasiči Kunovice připravili ukázku stříhání aut.

VSTUPNÉ: zahrnuto v ceně vstupného do KOVOZOO.

24 hodinovka motokár Hodonín - Pánov REPORT

IMG_8994_mKovosteel Novitech Motorsport využil měsíční přestávky mezi závody v seriálu Mistrovství Střední Evropy Závodů automobilů do vrchu LIQUI MOLY Berg Cup a zúčastnil se mezinárodního 24-hodinového závodu motokár na okruhu Pánov u Hodonína. Tohoto podniku se zúčastnilo 11 týmů.

Za tým startovalo 8 jezdců, ve složení: Michal Novický, Adam Konečný, Petr Kopeček, Honza a Petr Dohnálkovi, Michal Lupač, Igor Goldschmiet a Miloš Směřička. Jsou to většinou účastníci předchozích ročníků vytrvalostního závodu, nebo aktivně se věnující kartingu či jiným motoristickým disciplínám. Manažerem týmu byl Radek Krša.

REC Group Staré Město - AKCE

program 2015 kvetencerven m

Autoslalom Hungaroring 4.10.2014

A jsou tu informace z dalšího šíleného víkendu plného vůně spálených gum, benzínu, skvělých lidí ale hlavně dalšího autoslalomového závodu, který se konal 4.10. v Maďarsku na známé trati Formule 1 s názvem Hungaroring.

ČSautoslalom v areálu ČSAD Hodonín

V neděli 7.9.2014 se v areálu ČSAD v Hodoníně konal 3 závod  ČSautoslalomu KIA Citroën Hodonín. Startovalo 65 závodníků z České i Slovenské republiky a trať byla dlouhá 1800m. Absolutní pořadí vyhrál Petr Doležal s vozem BMW 318is v kategorii S3, druhý Dominik Šurýn s vozem Citroën Saxo startující v kategorii SS5 a třetí místo obsadil Ján Poláček na vozu Honda S2000 v kategorii S3.

Team NOVITECH-Motorsport startoval ve třídě S1 s vozem Peugeot 106 Rally 1294cm3. Výborný výsledek zajel Adam Konečný, který vyhrál kategorii Junior. Lenka Konečná skončila na druhém místě v kategorii Dámy, kdy první místo jí uteklo o půl vteřiny v celkovém součtu jízd.