Email Tisk PDF

ecce homo Šternberk 1.-3.6.2018

ecce-homo-sternberk-2018-m

Pánov - 24 hodinovka motokár

Předposlední červnový víkend se konal již 7. ročník vytvalostního 24 hodinového závodu motokár na hodonínské motokárové dráze. Start byl v sobotu ve 12 hod. Tým REC Group startoval z výborného 4. místa vyjetého v kvalifikaci. Bohužel ve třetí zatáčce po startu došlo ke kolizi více motokár, náš jezdec z toho vyšel nejhůř, z půl kolem ztráty a poškozením motokáry. Bylo potřeba káru vyměnit, po odjetých 20 minutách byla ztráta na vedoucího jezdce 6 kol. Nicméně tým začal bojovat a stahovat, o půlnoci již byli na devátém místě z dvanácti týmů. Boj trval až do 12 hod. v neděli, kdy jsme zaostali za 8. místem cca 16 vteřin.

Tým ujel cca 2000 kol a najel v součtu přes 1000 km...

Násedlovice foto

michal novicky ligier js49 novitech-motorsport nasedlovice 2021

1. letošní Mezinárodní mistrovství ZAV Maverick Hill Climb Czech 2021 je úspěšně za námi.
Michal Novický se svojí žlutou "plackou" získal 1️⃣. místo jak ze sobotního, tak i z nedělního závodu ve své třídě E2/SC-2000.