NOVITECH Motorsport

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
NOVITECH Motorsport

Bratrušov 2016 video TOP3 + onboard

Email Tisk PDF

Velmi úspěšný byl uplynulý víkend pro sudoměřický NOVITECH Motorsport. V krásném prostředí Jeseníků v obci Bratrušov pokračoval seriál MREC závodů automobilů do vrchu, současně s MMČR. V rámci Eurocupu se zúčastnil Michal Novický (Reynard 032 F3), který oba závodní dny proměnil ve vítězství. Radek Krakovič startoval s formulí FiKS 09 RK o body v MMČR. V sobotním závodě byl na 2. místě, nedělní vyhrál. Do Týmové trofeje bodovali taky týmový kolegové Karel Berger, Josef Dohnálek jr. a Michal Žáček.

 

Trénink na CTM Enduro Race

Email Tisk PDF

 

24h Le Hodonín

Email Tisk PDF

24h Le Hodonin 2017-mOdbitím 12-té sobotní hodiny 9. září odstartoval další ročník vytrvalostního závodu motokár 24 hodin Le Hodonín. Tým REC Group se zúčastnil závodu v 5 jezdcích. Kvalifikaci zajel výborně Jarda Papica, tým odstartoval ze 4. místa. Bohužel po kolizi v první půlhodině se propadl na poslední místo se ztrátou půl kola. Nicméně bylo do konce závodu pořád zbývalo dost času (asi 23 a půl hodiny) na zahájení stíhací jízdy. Během noci se tým dostal až na 7. příčku a stahoval tým č.6. V 5 ráno přišlo ke zranění ramene našeho jezdce, asi po 20 minutách jeho stintu muselo dojít k vystřídání. Následovně si další z jezdců poškodil zápěstí a tým zůstal tříčlenný. To byl velký problém kvůli střídání jezdců, protože se musí dodržovat časový limit 190 minut mezi stinty jezdce. Další problém byl to vydržet fyzicky, takže se stinty zkrátily na 40 minut za cenu penalizace po každé výměně jezdce 15s STOP & GO. Tým nakonec dokončil na 8. místě.

 

MČR ZAV Dobšiná Foto+Video

Email Tisk PDF

 

ČS Autoslalom Dunajská Streda onboard+foto

Email Tisk PDF

Další fantastický závodní den plný skvělých výkonů je za námi. Celkem 97 jezdců bojovalo na trati v Dunajské Strede během druhého závodu sezóny. Formát challenge přinesl kýžený úspěch, byly to totiž pořádné nervy až do samého závěru. Absolutním vítězem závodu se stal po bezchybném Pavol Buček (Tiger Racing Super Six) ️a připsal si druhé vítězství v řadě. Druhé místo vybojoval v závěrečném rozstřelu Ladislav Pakši (Honda Civic VTi) a třetí místo obsadil Miroslav Tichý (Caterham CSR260). Richard Šimoník obsadil 3. místo ve své třídě s vozidlem Peugeot 106.

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner