NOVITECH Motorsport

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
NOVITECH Motorsport

Ecce Homo Šternberk 4.-6.9.2015

Email Tisk PDF

ecce-homo-2015-m

 

Slavnostní otevření motokárové dráhy na Dni Země v REC Group

Email Tisk PDF

motokary-stare-mesto-mSrdečně Vás zveme na slavnostní otevření nové MOTOKÁROVÉ DRÁHY, které se uskuteční 30. 4. 2016 na akci DEN ZEMĚ a která se stane již stálou a jistě vyhledávanou atrakcí Starého Města.

Motokárová dráha bude umístěna na okraji areálu REC Group u kruhového objezdu vedle společnosti Hamé. Těšit se můžete na dráhu o délce 0,5 km, přičemž zdolání jednoho kola Vám zabere přibližně 40 sekund. K zapůjčení bude celkem 7 motokár značky HONDA 270, z nichž jedna bude dvousedačková. Pro naše nejmenší návštěvníky bude k dispozici menší dráha s jednou dětskou motokárou značky HONDA  200.

 

 

Trénink na CTM Enduro Race

Email Tisk PDF

 

Bratrušov 2016 video TOP3 + onboard

Email Tisk PDF

Velmi úspěšný byl uplynulý víkend pro sudoměřický NOVITECH Motorsport. V krásném prostředí Jeseníků v obci Bratrušov pokračoval seriál MREC závodů automobilů do vrchu, současně s MMČR. V rámci Eurocupu se zúčastnil Michal Novický (Reynard 032 F3), který oba závodní dny proměnil ve vítězství. Radek Krakovič startoval s formulí FiKS 09 RK o body v MMČR. V sobotním závodě byl na 2. místě, nedělní vyhrál. Do Týmové trofeje bodovali taky týmový kolegové Karel Berger, Josef Dohnálek jr. a Michal Žáček.

 

MČR ZAV Dobšiná Foto+Video

Email Tisk PDF

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner