NOVITECH Motorsport

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home

Brněnský Drak

Email Tisk PDF

Za slunného ale větrného počasí se uskutečnil v neděli 10. dubna první dvouzávod Mistrovství Střední Evropy Berg Cup 2011 na Masarykově okruhu pod názvem VARS Brněnský Drak.

Po dlouhé zimní přestávce a mnoha jednáních s jezdci a partnery jsme nasadili dva na sobě nezávislé týmy, které budou bojovat o body do prestižní Týmové trofeje. Jak Kovosteel Novitech Sudoměřice, tak nově vzniklý Steelmet team vybojovali na brněnském okruhu plný počet bodů.

V týmu Kovosteel Novitech Sudoměřice došlo k mnoha změnám. Vřesovičtí Dohnálci "intenzivně pracují" na Citroenu C2, kteří by se měli k týmu připojit během sezóny. Další jezdec týmu Jiří Pražák je velmi pracovně vytížen ve své firmě JP Engine stavbou závodních motorů. Jejich místo zaujali bratři Petr a Zdeněk Němcovi z Fryštáku. Mezi "plechovými auty" jim statečně sekunduje Jakub Trnka z Hradce Králové a Franta Ančík. Mezi formulovými vozy budou sbírat body do Týmové trofeje i do absolutního pořadí Michal Novický a Petr Pleša. V Brně se svezl také okruhový týmový kolega Radek Krakovič s formulí FiKS 09RK startující v barvách Kovosteelu

Nový Steelmet team startoval ve složení Aleš Mlejnek (Opel Lotus), Radek Kolbábek (Ford Sierra 4000), Rosťa Ozzy Pilař (Ford Escort sk. A), Milan Rýzek (formule Van Diemen), Martin Zimák (Citroen Saxo VTS) a Tomáš Bek (Renault Clio Williams).

Výsledky:

1. závod pdf

2. závod pdf

video

 

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner