NOVITECH Motorsport

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
NOVITECH Motorsport

ČS Autoslalom Dlhá

Email Tisk PDF

IMG 8865 mSezónu 2017 v autoslalomu zahájil Sudoměřický team Novitech Motorsport v barvách REC Group na voze Peugeot 106 Rally sobotním závodem na motokárové trati Dlhá na Slovensku. Tím odstartoval první závod letošní sezóny v ČS autoslalomu. Za team závodili Richard Šimoník a Lenka a Adam Koneční. Ze 126 účastníků skončil Richard Šimoník první ve třídě SP1, Adam Konečný byl na hezkém 5. místě a Lenka Konečná získala 2. místo v kategorii žen.

 

 

Ecce Homo TOP 5 Česká trofej

Email Tisk PDF

 

12 hodinovka Pánov 12.9.

Email Tisk PDF

V sobotu 27.9. byl odstartován prestižní motokárový závod na 12 hodin na hodonínské trati Pánov. V boji o první místo a dokonalý pohár vítězů se utkalo 12 týmů a mezi nimi i tým REC ve složení Michal Novický, Adam Konečný, Petr Kopeček, Richard Šimoník, Lukáš Krištofík, Vlasta Pašek a Jaroslav Papica.

Na úvod byl půl hodinový trénink na seznámení se s tratí, která se jela v obráceném směru. Dále následovala kvalifikace, v níž se tým REC umístil na skvělém 4. místě, které získal místní jezdec Petr Kopeček. No a konečně ve 12:00 mohlo být započato dvanáctihodinové šílenství nazývané závod.

 
   


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner