NOVITECH Motorsport

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
NOVITECH Motorsport

Bestie z Turína

Email Tisk PDF

Staří páni, kteří nejsou žádní "ušáci", oživili historika FIAT S76 z roku 1911, vyrobený automobilkou Fiat pro zdolání rychlostního rekordu. Motor má obsah 28L a výkon 290 koní.

V roce 1911 byla s tímto vozem, který pilotoval Pietro Bordino na okruhu v Brooklands a poté na pláži v Saltburn, dosažena maximální rychlost 200 km/h. V roce 1912 pak francouzský pilot Arthur Duray na rovince v Ostende dosáhl rychlosti 225 km/h ale tento rekord nebyl schválen kvůli nesrovnalostem v registraci. V dubnu 1912 však bylo oficiálně oznámeno na Long Island, že Fiat S76 udržel na celé jedné míli konstantní průměrnou rychlost 290 km/h.

 

II GMS HILLCLIMB PROLOG 2018 ČT TOP3

Email Tisk PDF

Onboard:

 

24 hours Le Pánov

Email Tisk PDF

24hours
V sobotu 29. června 2013 se koná již VI. ročník 24 hodinovky závodu motokár na hodonínském Pánově. Start závodu je v sobotu ve 13:00 hod., cílovou pásku protne nejrychlejší jezdec týmu v neděli hodinu po poledni. Do závodu je přihlášeno 12 týmů, mezi sebou si to rozdají, každý za jiný tým, Adam Konečný a Michal Novický.

 

Násedlovice Slovácký kopec 2021 on-board

Email Tisk PDF

 

ČS Autoslalom Násedlovice + ČSAD Hodonín

Email Tisk PDF

O víkendu 22 a 23.8.2015 se konaly 2 po sobě jdoucí závody česko slovenského poháru v autoslalomu. Jednalo se o 4 a 5 závod sezony. První víkendový závod se uskutečnil v Divákách na trati na níž se jezdí i závody do vrchu. Závod byl pořádán jak československým tak i českým pohárem tudíž se na trati utkala spousta závodníků. Za tým REC group jako obvykle nastopili Lenka Konečná s Adamem Konečným. 

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner